آنالیز اسپرم۲

در این بخش:

آزمایش Semen Analyses در آزمایشگاه کوثر هم به صورت دستی و هم با استفاده ازسیستم نرم افزاری طبق استاندارد‌های WHO انجام می‌شود.

آزمایش مربوط به آنالیز اسپرم همه روزه و در ساعات کاری آزمایشگاه پذیرش می‌شود اما مراجعین جهت نمونه دهی باید در روز های غیر تعطیل و از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۲ در آزمایشگاه حضور داشته باشند. قبل از نمونه‌دهی و هنگام پذیرش شرایط انجام این آزمایش توسط کارشناس مسئول این بخش برای مراجعین توضیح داده خواهد شد.علت تعیین ساعت ویژه انجام آزمایش Semen توسط پرسنل مسئول این آزمایش از این جهت می‌باشد که خطاهای دخیل در نتایج این آزمایش به حداقل رسانده شود و هر نمونه بلافاصله پس از دریافت از مراجعین با شرایط استاندارد و مطلوبی بررسی گردد.

 

سیستم اتوماتیک آنالیز اسپرم

سیستم اتوماتیک آنالیز اسپرم یکی از جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی پردازش تصویری، و راه‌حلی مناسب برای رهایی از سختی و خطاهای زیاد روش‌های مرسوم آنالیز اسپرم است. این سیستم با بهره‌گیری از چمبر مخصوص آنالیز اسپرم با عمق مشخص فیلم‌برداری از حرکت اسپرم‌ها با رزولیشن بالا و سرعت مناسب، قادر به آنالیز کامل اسپرم‌ها از نظر حرکتی و مورفولوژی با رعایت کامل استانداردهای سازمان بهداشت جهانی WHO است.

 

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *